Teknoloji

İzometrik rol yapma oyunu The Thaumaturge için ilk oynanış fragmanı yayınlandı

 
Fool’s Theory tarafından geliştirilen ve 11 bit stüdyoları tarafından yayınlanan izometrik kamera bakış açısına sahip rol yapma hikaye macera oyunu The Thaumaturge için ilk oynanış fragmanı yayınlandı. 1 dakikalık oynanış görüntüleri içerisinde oyunun temel mekanikleri, oyun içerisindeki bazı bölgeler ve atmosferler, karakterlerin yürüme animasyonları ve dahası yer alıyor.
 
The Witcher Remake geliştiricilerinden yeni rol yapma oyunu
 
 
 
Farklı seçimler yapabileceğimiz ve bu seçimler ile farklı sonuçlara ulaşabileceğimiz rol yapma türünde gizemli bir macera oyunu olan The Thaumaturge, sıra tabanlı dövüş mekanikleri içeriyor. Ana karakterin dövüş becerilerini geliştirebildiğimiz ve istatistiklerini artırabildiğimiz bu oyunda karanlık bir atmosfer bizi bekliyor ve verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.
 
20. yüzyılın başlarında Rus İmparatorluğu’nun otoriter yönetimi altındaki Varşova’da geçecek olan bu yapımda oyuncular tarihi karakterlerle tanışma fırsatı bulacak. Hikaye anlatımının ön planda olduğu ve garip yaratıkların yer aldığı bu oyunun şu an için bir çıkış tarihi bulunmuyor.
 
Oyunun Steam sayfası şu anda açık.
 
İşte ilk oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu